Witamy serdecznie na stronie internetowej FIRMY KONRAD.

Firma KONRAD istnieje na rynku bieliźniarskim od 1990r. Atrakcyjne wzornictwo, szeroki asortyment, perfekcyjna konstrukcja oraz wysoka jakość wykonania, plasuje Firmę KONRAD w czołówce polskich producentów gorseciarskich.

Nasze wyroby wykonane są z najwyższej jakości surowców: mikrofibra z dodatkiem Merylu, haftowane tiule oraz elastyczne koronki pochodzą z najlepszych światowych firm między innymi z Francji, Hiszpanii, Szwajcarii oraz Włoch.

Idąc za światowymi trendami mody, bogatsi o doświadczenia zebrane przez lata naszej obecności na rynku, szyjemy wyroby które są w stanie zadowolić nawet najbardziej wymagające klientki.

Proponujemy Państwu: biustonosze, gorsety, body, koszulki oraz figi klasyczne i typu string. Miseczki push-up dyskretnie ale skutecznie powiększają i modelują biust podkreślając kobiecość i seksowność, figi zapewniają komfort i wygodę.

Kolekcje nasze tworzymy z pasją i miłością do kobiecego ciała. Staramy się zapewnić Paniom to co jest najlepsze i najpiękniejsze, abyście mogły czuć się piękne i uwodzielskie. Nasza bielizna jest elegancka i wygodna a noszenie jej sprawia największą przyjemność. Walory naszych wyrobów mogą docenić Panie z takich krajów jak: Czechy, Słowacja, Ukraina, Niemcy, Litwa, Łotwa, Estonia, Rosja oraz Kazachstan.

Życzymy wszystkim Paniom które noszą bieliznę ze znakiem Firmy KONRAD aby podkreśliła piękno ich ciała.